Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 13.02.2022, 13:24
bódyń napisał(a):Wyświetl post

No jak ciszynka pokazala rodzinna atmosfere. Jakie wyniki mial Hyballa w tamtym okresie
Poczatek mial jakis (pomijam z Piastem 3:4) a potem zwijanie sie. Czlapanie i czlapanie.
Wykrecil zawrotna srednia 1.11
Do czasu kiedy właściciel Jakub był się obraził za to że został zesłany do juniorów, bo NIE PRZYSZEDŁ NA TRENING PO NOCNYCH NEGOCJACJACH. Średnia Hyballi wynosiła 18 punktów w 11 meczach czyli 1,636363... Wtedy Kubuś postanowił pokazać kto tu rządzi i zaczęła się nagonka w mediach. A na boisku Człapanie i człapanie...

bódyń napisał(a):Wyświetl post
W ostatnich 7 meczach zdobylismy 2 pkt.
https://www.transfermarkt.pl/peter-h..._ab/2021-05-14
Ta kompromitująca seria zakończyła się czym? Ano cieszynką właściciela, który zamiast myśleć o wyniku drużyny(przegrywaliśmy mecz u siebie) wolał umacniać rodzinne stosunki z "legendami" klubu, manifestując swój stosunek do trenera na oczach całej Polski. I ostatecznie dowodząc, że wyniki ostatnich meczów miały jeden cel. DAĆ PRETEKST DO ZWOLNIENIA TRENERA. Więc za te 2 punkty w 7 meczach miej pretensje do WŁAŚCICIELA. Obrażonego smarka który na złość trenerowi zeszmacił drużynę i klub.


bódyń napisał(a):Wyświetl post
Tak bez watpienia to byl dobry kierunek. Hyballa byl nadzieja Wisly.
Teraz swietnie mu idzie w znanym klubie. Od 3 miesiacy nie przegral zadnego meczu. Klub nawet znany: Bezrobocie Trenera.
Zastanów się może komu teraz idzie lepiej. Hyballi czy Wiśle. Bo tak jak Hyballa od trzech miesięcy nie przegrał meczu, tak Wisła nie wygrała...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując