U nas przez braki w koncepcji, pomyśle gry idp a to raz Yaw odpali (poprzednia runda) a to ktoś poszarpie. Szkoda, że nie np cala ofensywa na raz, tylko pojedyncze krótkie zrywy. No ale taktykę, rozpracowanie idp powinno się stosować pod przeciwnika, i pod własnych piłkarzy, kompromis.
Chyba, ze jesteś drużyną Liderem przez duże L, to wtedy Ty narzucasz styl, grasz swoje.
No ale nam trochę brakuje chyba do tego

.