Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 13.02.2022, 12:57
W Ekstraklasie gra mnóstwo zawodników, którzy są wyrobnikami, totalna średnia, czasem jakiś wyskok i potem dalej co najwyżej przeciętność.
U nas i takich zawodników brakuje. Są młodzi, którzy muszą mieć obok siebie wyrobników, i się uczyć, aby wahania formy jakoś przeszły. Jeden-dwóch młodych, ew szybka zmiana, bo jak są bez formy to bez sensu trzymać na boisku, bo wtedy właśnie psychika siada, młody i nie tylko młody się zacina. Dać odpocząć odbudować się i powrót.
U nas trzeba w kolejności : pewności siebie (tutaj niestety trzeba zmienić trenera, nowy impuls, rozdanie), 1-2 zawodników na JUŻ. Nowy Trener, nowy impuls na wczoraj.

Niemożliwe, że Ci zawodnicy są tak słabi. Nie są. Po prostu prawie każdy jest w dole, brak pewności siebie, team spirit idp.
Odpowiedz cytując