Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 13.02.2022, 12:26
moze podpadne wielu szeryfom ale ....Kliment wczoraj naprawde gryzl trawe i sie staral - wszedzie byl ....to ze mu nie wychodzilo i znow sie nic nie udalo to tylko kwestia tego ze jest on po prostu bardzo slabym i przecietnym pilkarzem , ale maly plusik za zaangazowanie , Hiszpan ? widac ze cos kuma z gry ofensywnej i ma jakies pojecie - oczywiscie o grze obronnej nie ma pojecia ale i tak tez nie bylo tak najgorzej ....niestety dalej w srodku jest Skvarka i to duzy blad - skrzydl;a nie istnieja - choc mozna powedziec : po co skrzydlowi skoro nie ma napastnia ?
Odpowiedz cytując