bridgeburner napisał(a):

Gula to nie jest zły trener
Natomiast to nie jest trener na obecny etap
Zwyciężyło niestety wybujałe ego, przekonanie o wielkości Wisły, chec wykonania kilku kroków naraz
A tu jest czas na pracę u podstaw
Stworzyć 4-5 osobowy kręgosłup drużyny, które nie zostanie po 1 lepszej rundzie opchniety
Nauczyć się bronic, kontratakować
Potem dołożyć sfg w ofensywie
Potem, wzmacniając zespół co sezon 2-3 wartościowymi zawodnikami, niekoniecznie takimi bez gry od 8 miesięcy, zacząć próbować grać kombinacyjnie
I wtedy tu jest miejsce dla Guli, na wykonanie ostatnich 2 kroków
A teraz czas przestać zakłamywać rzeczywistość, bajdurzyc o krakowskiej piłce tylko zabrać się za położenie fundamentów, bo bez nich tu zawsze będzie chwiejna konstrukcja
Tylko z kim?
|
No jak dla mnie błąd w budowie drużyny, był już o podstaw, a chodzi mi o brak solidnych ligowców, kogo my mamy z polskich wyjadaczy? Będącego po drugiej stronie rzekiv Sadloka i nowego Dawidowskiego, a tak cała ekipa to zagraniczniaki i dzieciaki, już wiemy, że oprócz Frydrycha to z zagranicznych nie ma na co liczyć, a mlodych szkoda bo dostają rykoszytem przez pomysł klubu i ich czeskich, itd. kolegów.
To już w tym okienku sie nie uratuje, potrzeba by było z dwóch sprinterów na skrzydle i kogoś w stylu Turgemama by móc grać głęboko i jechać z kontry, a tak wczoraj piłke na dobieg dostał Savić, ale nie dobiegł bo po prostu jest za wolny na gre na skrzydle.