Elefant napisał(a):

Ciekawe czy decyzyjni mają jakiś plan na bardzo realną I ligę? Bo zostajemy bez kasy z canalplus, sporej części sponsorów i frekwencją na stadionie plus/minus 5 tysięcy.
|
Tu masz odpowiedź. Mam jednak nadzieję że kłamał, bo jeśli naprawdę nie ma żadnego planu to jest grubo.
DeadOrAlive napisał(a):

Po wywiadzie z dyr. sportowym Tomaszem Pasiecznym jestem prze-ra-żo-ny!
Uwaga uwaga, oficjalnie, potwierdzone - u nas w klubie nie ma planu B. Zarząd nie ma żadnego planu opracowanego na wypadek spadku. W ogóle prezes powiedział, że nie dopuszczamy spadku do myśli.
Dyr. Sportowy potwierdził, że planu na wypadek nawet sytuacji w której jesteśmy za kilka kolejek ostatni w tabeli, po prostu nie ma.
|
Tu jeszcze fajne "highlighty":
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!