Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 13.02.2022, 10:26
Elefant napisał(a):Wyświetl post


Ciekawe czy decyzyjni mają jakiś plan na bardzo realną I ligę? Bo zostajemy bez kasy z canalplus, sporej części sponsorów i frekwencją na stadionie plus/minus 5 tysięcy.
Tu masz odpowiedź. Mam jednak nadzieję że kłamał, bo jeśli naprawdę nie ma żadnego planu to jest grubo.

DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Po wywiadzie z dyr. sportowym Tomaszem Pasiecznym jestem prze-ra-żo-ny!

Uwaga uwaga, oficjalnie, potwierdzone - u nas w klubie nie ma planu B. Zarząd nie ma żadnego planu opracowanego na wypadek spadku. W ogóle prezes powiedział, że nie dopuszczamy spadku do myśli.

Dyr. Sportowy potwierdził, że planu na wypadek nawet sytuacji w której jesteśmy za kilka kolejek ostatni w tabeli, po prostu nie ma.
Tu jeszcze fajne "highlighty":

willow napisał(a):Wyświetl post
Krótkie podsumowanie wczorajszego pokoju z Pasiecznym:

1. Nie potrzebujemy przy naszym systemie gry klasycznej "10" (?)
2. System jest ryzykowny i wymaga czasu, żeby się go wszyscy nauczyli, ale młodzi już łapią (już?)
...
6. Kliment jest co najmniej tak dobry, jak Lewandowski, nie wiadomo, czemu tego nie pokazuje na boisku,
poczekajmy, wymaga czasu, "wierzymy" że zaraz będzie wymiatał (zaraz to jest k...a kiedy? w I lidze?)
...
8. Gula jest długodystansowcem i ma pełne zaufanie,
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując