Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.02.2022, 10:00
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Co do ciszynki Kuby. Co ma wspolnego cieszynka z obecna sytuacja. To wyglada tak: a cos napsiac trzeba: odpalac trzeba cieszynke Kuby.
Z tamtej pierwszej 11 we wczorajszym meczu w pierwszej 11 zagrali: Frydrych i Savic. To tez obrazuje czemu jest tak zle. Mecz odbyl sie 8 maja a 12 lutego dwoch ludzi wychodzi z pierwszej 11. Do meczy z Rakowem to juz jeden Savic.


Najwiekszy blad Guli? Przywiazania do nazwisk. Uparl sie na kilku graczy (a jednego w szczegolnosci) i caly czas wstawia mimo ze graja piach. Moze w poprzednim klubie mial szczescie i na tych co sie uparl to grali.


I kazdy zawodnik zanotowal regres. Kazdy z wyjatkiem Bieganskiego bo on akurat go nie trenuje. Mlodziezowcy to juz cienie samych siebie. Podwojny regres.


Po prostu: Idz byc Gula gdzie indziej panie Gula
ty tak na serio ?
Odpowiedz cytując