Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 12.02.2022, 22:46
W ostatnich kilku latach takich gównianych meczów jak ten było wiele. Staczamy sie konsekwentnie i tym razem moze sie nam udac w końcu spaść. Bez klku baniek z C+ i frekwencją na poziomie 4 tys raczej nie liczyłbym na jakies mityczne katharsis po którym wrócimy mocniejsi i "zresetowani".

Nie możemy spaść.

A jednak robimy wszystko by to zrobić. Drużna NIC nie gra. Dosłownie nic. Nie na czym opierać jakichkolwiek nadzieji ze bedzie lepiej a zarazem liczenie ze dotarlismy do dna i sie odbijemy jest tak samo naiwne.
DysoN
Odpowiedz cytując