Jak się s.......ic to tylko z brzeczyszczykiewiczem skończy się .......o jaki to świetny trener można jeszcze do kompletu wziasc Cygana ten to tylko gwiżdże i drze jape. Ale to będzie żarło. Ale piłeczka będzie chodzić.

może być komitet transferowy to może być komitet trenerski
