Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2022, 22:29
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nie nie, już Czechoslowakow mam dość.
Tylko PMSz, kontrakt o ile się da to wysoki ale tylko do końca sezonu. Jeśli się utrzyma, przedłużyć.
Żadnych wynalazków bo na to już nie ma czasu.
I początek od poniedziałku, bo wtedy jest tydzień na treningi, to już mocna cokolwiek ustawić, porozmawiać z całą drużyna i każdym z osobna.
Tak, to ważne żeby zmiana trenera nastąpiła szybko. Zmarnowaliśmy już zimowy obóz przygotowawczy.
Sobolewski, Brzęczek - pragmatyczni trenerzy którzy umieją jakoś tam zmobilizować piłkarzy. Problem w tym że u nas są same pseudotechniczne cipy.
Nie mamy czasu na wizje trio i eksoerymenty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.02.2022 o godz. 22:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując