|
W tej chwili to musi być ktoś, kto zna ligę.
Czyli de facto są dwie kandydatury, wspomniane już wcześniej.
Z tą zbieraniną.obcokrajowców Sobol może mieć ciężko, dlatego postawiłbym jednak na Wujka.
BÄŤłby on również gwarancją wzmocnień, bo nie wierzę, że Dawid z Kubą zostawiliby go tylko z takim szrotem, jak obecnie
W każdym razie naszą jedyną nadzieją jest nowy impuls i maksymalne uproszczenie gry. Nic więcej w przeciągu 2 miesięcy nie da się zrobić
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|