bridgeburner napisał(a):

Jest taki przepis że klub może po spadku wypowiedzieć umowy zawodników i rozwiązać kontrakt kosztem 1 miesięcznej pensji
Kilku parodystow by się można pozbyć w ten sposób
|
Ciekawe, nie znałem.
Z tej perspektywy to przynajmniej można uchronić się przed bankructwem.