Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 12.02.2022, 21:34
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj poczynania Niemca w Danii po opuszczeniu Krakowa
W Danii Niemiec miał już łatkę którą przyszywali mu u nas przez dwa miesiące z wielkim zaangażowaniem. Kopaczy, kibiców, pismaków i władz klubu. Cała para szła na zrobienie z Hyballi oszołoma. Wynikami nikt się nie przejmował. Teraz za to płacimy!!!

Jeżeli cycaci Duńczycy nie chcieli zapieprzać na treningach to ścieżkę mieli już przetartą. Więc to żaden argument. Nasze pismaki do tej pory śledzą poczynania Hyballi i nie przepuszczą żadnej okazji żeby donieść o jakimś niepowodzeniu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując