|
No leszcze z nizszej ligiil I tam Szalony Peter pokazal choroba psychiczna.Pozniej klub z Niemiec i co zaskakuajce to samo.Czyli standard choroba psychiczna w pelnej krasie. Od listopada nikt sie nabral na pseudotrenera
Co do wywaleniu Hyballi to mozna tylko miec ;ale' ze bylo za pozno. Jak teraz z Gula. Tez juz troche pozno.
|