lucas8 napisał(a):

|
Poczytaj poczynania Niemca w Danii po opuszczeniu Krakowa
|
A w Danii to tam. był jakiś poważny klub czy leszcze jak my

Sorry nie podoba mi się to ale na ta chwile jesteśmy leszczami.
@Czaro tez pomyślałem o Wdowczyku ale on raczej by nie chciał
