Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 12.02.2022, 21:10
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie było dziwne ze gość pracował w Borussi z młodzieżą i jakoś nie było słychać o jakimś skandalu. A tu magle nasze łamagi zrobiły z niego wariata. Dlatego nie wierze w wersje Kubusia Puchatka i jego krasnoludków ze to jakiś psychopata. Gdzie Borussia a gdzie My. Teraz Jak to powiedział plemnik do plemnika:
Panowie zdrada jesteśmy w DUPIE!
Poczytaj poczynania Niemca w Danii po opuszczeniu Krakowa
Odpowiedz cytując