Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2022, 21:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pół roku temu wiedziałem, że za tamto kurestwo ze strony Błaszczykowskiego przyjdzie nam prędzej czy później zapłacić. Swoją postawą zniszczył drużynę mentalnie, a pozycję trenera umieścił za drzwiami szatni koło kosza na śmieci.

Czy to jest przyczyna że totalnie nie wiadomo co kto ma grać, czy Gula sam nie wie co przekazać, ale chłopa powinno jutro już nie być. Bo wystarczy że podejdą do nas wyżej i jesteśmy załatwieni. Żadnego schematu.

KUBUŚ DZWOŃ DO HYBALLI Z PRZEPROSINAMI !!!
Dla mnie było dziwne ze gość pracował w Borussi z młodzieżą i jakoś nie było słychać o jakimś skandalu. A tu magle nasze łamagi zrobiły z niego wariata. Dlatego nie wierze w wersje Kubusia Puchatka i jego krasnoludków ze to jakiś psychopata. Gdzie Borussia a gdzie My. Teraz Jak to powiedział plemnik do plemnika:
Panowie zdrada jesteśmy w DUPIE!
Odpowiedz cytując