Drozd napisał(a):

Czy to jest przyczyna że totalnie nie wiadomo co kto ma grać, czy Gula sam nie wie co przekazać, ale chłopa powinno jutro już nie być. Bo wystarczy że podejdą do nas wyżej i jesteśmy załatwieni. Żadnego schematu.
|
Pozwolisz ze zacytuje
"W dupę sobie wsadźcie taki realizm..."