Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 12.02.2022, 20:46
W lidze gdzie wystarczy w drużynie 11 ogórów, którzy gryzą trawę i są w środku tabeli. My mentalnie jesteśmy na dnie. Gramy najgorzej. Nie ma parcia na bramkę. Nie ma walki. Nie wszysztko stracone. Rok temu Stal uratowała ekstraklasę bo po zimie zaczęli zapierdalać. Gula mentalnei tego nie dźwignie. Chłop sam prawie beczy na konfach a co on ma dopiero przekazać piłkarzykom. Trzeba nowej miotły, by piłkarzom dać znak, że nie tędy droga.
Porzucić jakąś gównianą filozofię. Zatrudnić gościa z Polski, który zna ekstraklase i będzie umiał przede wszystkim mentalnie dźwignąć te czechosłowackie cioty. Musi być impuls.
OCZEKUJĘ, że w przyszłym tygodniu doczekam się newsa o zwolnieniu Gulicki.
Odpowiedz cytując