Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 12.02.2022, 20:22
Uczucia podobne jak po 0-3 z Płockiem za Skowronka lub po 0-1 z Arka za Stolarczyka.
Widać było, że to już jest pozbawione sensu.

Szkoda tych paru utalentowanych chłopaków którzy muszą brać udział w takiej parodii futbolu. Nie mniej szkoda kibiców że muszą za coś takiego płacić. Wielu kibiców po dzisiaj da spokój na dłużej z wizytami na stadionie.

Z Łęczna w poniedziałek będzie 2-3k max na stadionie.
Odpowiedz cytując