|
Uczucia podobne jak po 0-3 z Płockiem za Skowronka lub po 0-1 z Arka za Stolarczyka.
Widać było, że to już jest pozbawione sensu.
Szkoda tych paru utalentowanych chłopaków którzy muszą brać udział w takiej parodii futbolu. Nie mniej szkoda kibiców że muszą za coś takiego płacić. Wielu kibiców po dzisiaj da spokój na dłużej z wizytami na stadionie.
Z Łęczna w poniedziałek będzie 2-3k max na stadionie.
|