Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 12.02.2022, 20:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ten moment kiedy to co pisze KOALIK zaczyna dla ciebie mieć sens...
Kibicowanie Wiśle szkodzi zdrowiu.

Tez sie na tym złapałem

nie bylo ligi 2 miechy,spokój mile weekendy

ale nagle powrocily koszmary w postaci koniecznosci ogladania Skvarki,Klimenta i innych niepełnosprawnych
naprawde chyba trzeba odstawic na razie ogladanie meczów bo to mija sie z celem zeby czlowiek 90 minut rzucał miesem przez taką druzyne pozorantów,dzis zdalem sobie sprawe ze to wszytsko chyba nie jest tego warte,zwlaszcza oni skoro wszytsko mają w dupie i niczego nie szanują.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując