wolfy napisał(a):

Ten moment kiedy to co pisze KOALIK zaczyna dla ciebie mieć sens...
Kibicowanie Wiśle szkodzi zdrowiu.
|
Tez sie na tym złapałem
nie bylo ligi 2 miechy,spokój mile weekendy
ale nagle powrocily koszmary w postaci koniecznosci ogladania Skvarki,Klimenta i innych niepełnosprawnych
naprawde chyba trzeba odstawic na razie ogladanie meczów bo to mija sie z celem zeby czlowiek 90 minut rzucał miesem przez taką druzyne pozorantów,dzis zdalem sobie sprawe ze to wszytsko chyba nie jest tego warte,zwlaszcza oni skoro wszytsko mają w dupie i niczego nie szanują.