Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1144
Stary 12.02.2022, 20:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to paradoksalnie ja odwrotnie , bylem za Brzeczkiem zaraz po Skowronku
uwazalem ze to niezle trener jak na warunki ekstraklasy , a dalby nam z wiadomych względów stabilizacje na ławce trenerskiej - tak to wtedy postrzegałem

dzisiaj natomiast widziałbym to jako umocnienie wpływów klanu Błaszczykowskich w Wiśle , a to dzis widzimy jakie to bagno
a co możemy zrobić z klanem Błaszczykowskich niby? ten klub to jedno wielkie bagno, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się brał za inwestowanie w coś co ma 0 potencjał na rozwój, więc niejako na braci B. jesteśmy skazani na najbliższe X lat.
Odpowiedz cytując