Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to paradoksalnie ja odwrotnie , bylem za Brzeczkiem zaraz po Skowronku
uwazalem ze to niezle trener jak na warunki ekstraklasy , a dalby nam z wiadomych względów stabilizacje na ławce trenerskiej - tak to wtedy postrzegałem
dzisiaj natomiast widziałbym to jako umocnienie wpływów klanu Błaszczykowskich w Wiśle , a to dzis widzimy jakie to bagno
|
a co możemy zrobić z klanem Błaszczykowskich niby?

ten klub to jedno wielkie bagno, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się brał za inwestowanie w coś co ma 0 potencjał na rozwój, więc niejako na braci B. jesteśmy skazani na najbliższe X lat.