Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2022, 20:16
to paradoksalnie ja odwrotnie , bylem za Brzeczkiem zaraz po Skowronku
uwazalem ze to niezle trener jak na warunki ekstraklasy , a dalby nam z wiadomych względów stabilizacje na ławce trenerskiej - tak to wtedy postrzegałem

dzisiaj natomiast widziałbym to jako umocnienie wpływów klanu Błaszczykowskich w Wiśle , a to dzis widzimy jakie to bagno
Odpowiedz cytując