Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.02.2022, 19:49
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Te 4 mecze mogą spowodować że się zakopiemy, a potem będzie już trudno... 1 punkt w tych spotkaniach to będzie sukces patrząc na naszą dyspozycję i też na grę rywali(a oglądam ligę). Potem jeszcze zaraz na dokładkę Górnik...
W tych 4 meczach to będzie dobrze jak uda się zdobyć 1 bramkę a nie 1 punkt bo tych zdobędziemy 0 i to można obstawiać w ciemno już teraz. Dla tych 4 drużyn wygrana z nami zbyt małą liczbą bramek to już powód do wstydu.
Odpowiedz cytując