Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 12.02.2022, 19:28
Jeżeli do jutra nie będzie żadnych decyzji, to oznacza, ze celem Świętego i jego klakierów jest spadek.

Co powinno być?

Wywalenie tej miernoty trenerskiej z Czech, dymisja prezesa figuranta, dymisja dyrektorka z Arsenalu - ciekawe co tam robił, dymisja zarządu Socios - zwłaszcza za propagandę z ostatnich dni (zwłaszcza przed meczem z Rakowem), zawieszenie w prawach zawodniczych bez możliwości powrotu kilku odpadów menedżerskich - wkładów na koszulki.

A jak będzie?

Nic.

Dalsze poklepywanie po plecach, dalsza propaganda sukcesu, sweet focie na Twitterku (to określenie jest adekwatne).

Też powinien być zakaz klakierstwa na forum. Tu oczekiwałbym reakcji.
Odpowiedz cytując