|
Jeżeli do jutra nie będzie żadnych decyzji, to oznacza, ze celem Świętego i jego klakierów jest spadek.
Co powinno być?
Wywalenie tej miernoty trenerskiej z Czech, dymisja prezesa figuranta, dymisja dyrektorka z Arsenalu - ciekawe co tam robił, dymisja zarządu Socios - zwłaszcza za propagandę z ostatnich dni (zwłaszcza przed meczem z Rakowem), zawieszenie w prawach zawodniczych bez możliwości powrotu kilku odpadów menedżerskich - wkładów na koszulki.
A jak będzie?
Nic.
Dalsze poklepywanie po plecach, dalsza propaganda sukcesu, sweet focie na Twitterku (to określenie jest adekwatne).
Też powinien być zakaz klakierstwa na forum. Tu oczekiwałbym reakcji.
|