|
To już nawet nie jest kwestia że jak zwykle jako kibic Wisły trzeba się najeść wstydu że takie dziadostwo jak Mielec nas tresuje i wygrywa zasłużenie znamy.
Gdzie jakieś instynkty samozachowawcze właścicieli? Spadniemy i w hooj pójdzie kasa za Yeboaha i Marokańćzyka.
Po Łęcznej to ostatni moment na zmianę trenera. Niech Gula buduje swoją Barcelonę, Ajax czy Arsenal na Słowacji. Widać nasza liga nie daje takich szans jak się ma przeciętniaków w składzie. Tu więcej zdziała taki Fornalik, Urban czy Brzęczek.
Chyba pora się żegnać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|