Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89357
Stary 12.02.2022, 18:15
Colin napisał(a):Wyświetl post
No właśnie jak kolega obok zasugerował to z nimi w składzie też nie byłoby pewne czy się utrzymamy. Natomiast te pieniądze dają pewne możliwości i teraz ważne by z nich skorzystać, bo już nie trzeba tylko ściągać gracza za free tylko jak masz kogoś wyprofilowanego na oku, w dobrym wieku w zasięgu finansowym to możesz po niego sięgnąć.
Czy ty ogarniasz choć trochę realia tego klubu? Bo wydaje mi się że nie bardzo...
90% ściąganych przez nas piłkarzy to absolutny szrot. I co - nagle magicznie zaczną asy z rękawa wyciągać?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując