Colin napisał(a):

|
No właśnie jak kolega obok zasugerował to z nimi w składzie też nie byłoby pewne czy się utrzymamy. Natomiast te pieniądze dają pewne możliwości i teraz ważne by z nich skorzystać, bo już nie trzeba tylko ściągać gracza za free tylko jak masz kogoś wyprofilowanego na oku, w dobrym wieku w zasięgu finansowym to możesz po niego sięgnąć.
|
Czy ty ogarniasz choć trochę realia tego klubu? Bo wydaje mi się że nie bardzo...
90% ściąganych przez nas piłkarzy to absolutny szrot. I co - nagle magicznie zaczną asy z rękawa wyciągać?