wolfy napisał(a):

|
I co po tych pieniądzach (wypłacanych do tego w ratach) jeśli spadniemy z ligi? Zyskamy wtedy finansowo czy stracimy?
|
No właśnie jak kolega obok zasugerował to z nimi w składzie też nie byłoby pewne czy się utrzymamy. Natomiast te pieniądze dają pewne możliwości i teraz ważne by z nich skorzystać, bo już nie trzeba tylko ściągać gracza za free tylko jak masz kogoś wyprofilowanego na oku, w dobrym wieku w zasięgu finansowym to możesz po niego sięgnąć. Dodatkowo jeśli (ODPUKAĆ) zdarzyłby się spadek to klub już nie jest nad przepaścią i nie będzie problemu by uzyskać licencję na grę w I lidze.