Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89356
Stary 12.02.2022, 18:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I co po tych pieniądzach (wypłacanych do tego w ratach) jeśli spadniemy z ligi? Zyskamy wtedy finansowo czy stracimy?
No właśnie jak kolega obok zasugerował to z nimi w składzie też nie byłoby pewne czy się utrzymamy. Natomiast te pieniądze dają pewne możliwości i teraz ważne by z nich skorzystać, bo już nie trzeba tylko ściągać gracza za free tylko jak masz kogoś wyprofilowanego na oku, w dobrym wieku w zasięgu finansowym to możesz po niego sięgnąć. Dodatkowo jeśli (ODPUKAĆ) zdarzyłby się spadek to klub już nie jest nad przepaścią i nie będzie problemu by uzyskać licencję na grę w I lidze.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 12.02.2022 o godz. 18:15.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując