Moze kto objanic o co chodzilo Guli czemu nie zmienil Skvarki
"
Chcieliśmy posłać do gry dwóch napastników, a był już Luis Fernández i w tej kombinacji było zbyt dużo zawodników, którzy grają technicznie. I tak zdecydowaliśmy, żeby zmienić Stefana."
Czy ja dobrze rozumie, ze wada zawodnika jest, ze gra technicznie



Jak ma grac? Laga do przodu od obroncy

?