Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 12.02.2022, 18:13
Moze kto objanic o co chodzilo Guli czemu nie zmienil Skvarki
"Chcieliśmy posłać do gry dwóch napastników, a był już Luis Fernández i w tej kombinacji było zbyt dużo zawodników, którzy grają technicznie. I tak zdecydowaliśmy, żeby zmienić Stefana."

Czy ja dobrze rozumie, ze wada zawodnika jest, ze gra technicznie Jak ma grac? Laga do przodu od obroncy?
Odpowiedz cytując