Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89354
Stary 12.02.2022, 18:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I co po tych pieniądzach (wypłacanych do tego w ratach) jeśli spadniemy z ligi? Zyskamy wtedy finansowo czy stracimy?
Myślę, że Czerepach pyta o długi w kontekście tego, czy po spadku ogłaszamy bankructwo, czy nie.
Wiadomo, że na spadku stracimy ale kwestia długów też jest ważna: bo jeśli po spadku ugody nie będą realizowane, to od razu można pukać do Kwietnia w sprawie licencji Wieczystej.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując