wolfy napisał(a):

|
I co po tych pieniądzach (wypłacanych do tego w ratach) jeśli spadniemy z ligi? Zyskamy wtedy finansowo czy stracimy?
|
Myślę, że Czerepach pyta o długi w kontekście tego, czy po spadku ogłaszamy bankructwo, czy nie.
Wiadomo, że na spadku stracimy ale kwestia długów też jest ważna: bo jeśli po spadku ugody nie będą realizowane, to od razu można pukać do Kwietnia w sprawie licencji Wieczystej.