Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 12.02.2022, 17:45
Z trybun wyglądało to TRAGICZNIE. Nie ma żadnej nadziei. Piłkarze nie wiedzą co grać, albo nie chcą. Zreszta bez znaczenia. Z tym trenerem już nic nie zdziałamy. No i gratulacje dla trio za transfery. Dwóch Polaków w składzie z czego jeden nienadający się do gry na poziomie krajowym. (Szot - najtragiczniejszy zawodnik od dawna). Ważne ze jest Ondrasek z charakterem
Odpowiedz cytując