|
Z trybun wyglądało to TRAGICZNIE. Nie ma żadnej nadziei. Piłkarze nie wiedzą co grać, albo nie chcą. Zreszta bez znaczenia. Z tym trenerem już nic nie zdziałamy. No i gratulacje dla trio za transfery. Dwóch Polaków w składzie z czego jeden nienadający się do gry na poziomie krajowym. (Szot - najtragiczniejszy zawodnik od dawna). Ważne ze jest Ondrasek z charakterem
|