|
To był żałosny spektakl boiskowego nieudacznictwa. Znów nie umieli nawet poprawnie kopnąć piłki.
Wygląda na to, że obecny skład plus obecny trener to gwarancja spadku do pierwszej ligi. Znaleźliśmy się w momencie, w którym chcąc ratować ekstraklasę trzeba pilnie zmienić jedno i drugie. Okno transferowe jeszcze jest otwarte.
Jestem też bardzo ciekaw, jaki to konkretnie "błyskotliwy umysł" wpadł na pomysł, by znów ściągnąć do klubu Ondraszka.
|