Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 12.02.2022, 17:10
To był żałosny spektakl boiskowego nieudacznictwa. Znów nie umieli nawet poprawnie kopnąć piłki.

Wygląda na to, że obecny skład plus obecny trener to gwarancja spadku do pierwszej ligi. Znaleźliśmy się w momencie, w którym chcąc ratować ekstraklasę trzeba pilnie zmienić jedno i drugie. Okno transferowe jeszcze jest otwarte.

Jestem też bardzo ciekaw, jaki to konkretnie "błyskotliwy umysł" wpadł na pomysł, by znów ściągnąć do klubu Ondraszka.
Odpowiedz cytując