Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.02.2022, 17:09
Nawet nie potrafili "wywalczyć" 0-0 , musieli w swoim stylu frajersko przej*bać...

Nie mamy nawet pół napastnika w składzie, Kliment to jest parodia , 40 letni Ondrasek dotknal 2 razy piłke..

Po co wszedł Gruszkowski, Młyński i Ondrasek ? Nie pokazali absolutnie nic !

Wyjebać tego trenera parodyste, bo sytuacja jest już naprawde podbramkowa...
Odpowiedz cytując