|
Nawet nie potrafili "wywalczyć" 0-0 , musieli w swoim stylu frajersko przej*bać...
Nie mamy nawet pół napastnika w składzie, Kliment to jest parodia , 40 letni Ondrasek dotknal 2 razy piłke..
Po co wszedł Gruszkowski, Młyński i Ondrasek ? Nie pokazali absolutnie nic !
Wyjebać tego trenera parodyste, bo sytuacja jest już naprawde podbramkowa...
|