Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1100
Stary 12.02.2022, 17:05
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Długo się powstrzymywałem przed oceną Guli, ale to po prostu trener debil. W ciągu ostatnich lat nie było kogoś tak mało inteligentnego na ławce. Debil.
mam tak samo...
wierzyłem w słodkie ględzenie o długofalowym planie...
tu nie ma żadnego planu...
jest nieudaczna gula, która nie potrafi wydobyć z piłkarzy choć trochę ich potencjału - nie twierdzę, że to bogowie futbolu, ale do cholery nie są wcale gorsi od mielczan - wystarczyłoby wydobyć z nich choć 30% tego na co ich stać, a gralibyśmy na pełnym spokoju... tu jest do cholery ekstraklasa!!!

Gula jest hamulcowym tej drużyny.
Być może jest szansa, że to jeszcze kiedyś odpali, ale tu już na to nie ma czasu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując