Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 12.02.2022, 17:04
przed meczem para-trener nas posłuchał i zmienił 4 zawodników. Z konieczności Plewka więc pewnie dlatego zagrał Skvraka do tego Młyński Hanousek i Sadlok. Za nich Ci których chcieliśmy Kuveljić Hugi Ring i Frydrych co było oczywistością. Co nam to dało? Ring ten sam słaby poziom co Hanousek z tyłu średniak z przodu słabiutko. Kuveljić chyba pokazał, że jego koniec z ekstraklasą jest bliski, Hugi to samo. Ani pół składnej akcji ani jednego udanego zagrania. a rzuty wolne na poziomie Sadloka. Colley- dziś zagrał jak Sadlok- podanie w poprzek i brak krycia przy golu dla Mielca. Póki co nie przekonuje mnie wcale. Pozostali - prawa obrona-czy to Szot czy Gruszkowski taka sama słabizna. Obydwaj jeźdźcy bez głowy i techniki. Ani jednej udanej wrzutki ani jednego rajdu po którym stworzyliby przewagę na skrzydle. Obydwu ekstraklasa przerasta i za chwilę skończą w Niepołomicach lub niżej. Środek pomocy- 500 koła euro za wóz z węglem czyli Fazlagicia brzmi jak żart. Kompletny brak pomysłu na zagranie, sporo przegranych w środku pola pojedynków i każde prawie podanie albo w bok albo do tyłu. Savić coś tam próbował ale widać, że pewnego poziomu nie przeskoczy a nie jest to poziom ekstraklasy. Kliment i Skvarka brak słów. czemu oni w ogóle grają? i jeden i drugi machanie łapami i nic więcej a poziom gry gorzej niż na Orliku. Zmiennicy- Fernandez widać, że ma to coś i będzie z Niego pociecha. Ondrasek Starzyński coś próbowali ale bez żadnego efektu. Młyński- cofnięty w rozwoju . uważam , że nic nam już nie da. To co gra teraz to chyba max jego umiejętności. Co uderza najbardziej? Brak chęci i woli walki. Wiedzieli jaka jest stawka meczu a mimo to jazdy na tyłkach nie było, nie było doskoku, pressingu, agresji. 10 minut dobrej gry w drugiej połowie to zdecydowanie za mało. Na dziś brak Plewki jest i będzie naszą sporą bolączką bo Skvarka i Kuveljić będą musieli wychodzić na boisko. czekam na info, że trener Gula właśnie zakończył pracę u Nas.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując