Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 12.02.2022, 17:01
Ten mecz to był wielopoziomowa katastrofa w pomocy i w ataku.


Jedyne co można pochwalić to naszych stoperów, bo zagrali bardzo dobry mecz i mimo, że broniliśmy się śmiesznie małą liczbą piłkarzy praktycznie przez pół meczu to Stal nie strzeliła kolejnych goli.

Bardzo mi się podoba gra Colleya. Z Frydrychem w parze wyglądają więcej niż solidnie.



Przy straconej bramce w ogóle nie winię obrony. 90% winy tutaj Klienta, który nie dość, że paralitykuje z przodu to jeszcze dokłada śmiesznego pajacyka w obronie, którym zmylił cały blok defensywny. Dwunasty zawodnik Stali w tym meczu.


Jak jestem zwolennikiem dawania czasu tak teraz myślę, że Gulę trzeba dyscyplinarnie wypie****ć! I niech zabiera ze sobą Skwarka i Klienta!!
Odpowiedz cytując