Temat
:
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
109
12.02.2022, 16:56
Stal bez napastnika wygrywa z nami 1:0...
To jest jakaś parodia.
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik