Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 12.02.2022, 09:51
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Przecież wiesz ze obydwoje w reprezentacji radzili sobie kiepsko. Ale sorry nie wiedziałem ze tylko tych 2 mamy do wyboru.
No to czytaj uważnie bo napisałem że Brzęczek to nie jest mój wymarzony trener a gdyby było takie ciśnienie na zatrudnienie go w Wiśle jak to kilku userów maluje to byłby zatrudniony po wyjebaniu Hyballi.Jeśli zaś chodzi o reprezentacje to po przemieleniu kandydatur Szewczenków Canavarów i innych czarodziejów postawiono na Czesia.Zobaczymy co osiągnie ale znając jego podejście ci bardziej wyczuleni na piękną ofensywną grę będą rzucać telewizorami przez balkon
Odpowiedz cytując