Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89325
Stary 11.02.2022, 13:33
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jednakże myśle że zbyt surowo oceniamy tych piłkarzy jesli chodzi stricte o ich umiejetności

tutaj po prostu winny jest cały układ

mało przykładów piłkarzy których np ty określałeś jako szrot a z powodzeniem grają w lepszych klubach ?

vide Abramowicz w Radomiaku (tak ....a !)

albo np Hołownia , ogładałem hejt park z Czesiem zaraz po nominacji , i jakoś dziwnym trafem selekcjoner zupełnie normalnie się wypowiadał o tym piłkarzu w kontekście meczów ligi europy itp , nie padło słowo "szrot"

u ans każdy szrot , szrot , a nie widzicie że ten klub stoi na głowie odkąd pamiętam w zasadzie z przerwą na "wczesnego Cupiała"
No, ale ja nigdy nie określiłem mianem SZROTU Hołownie - wręcz w jakimś stopniu ceniłem jego gre, bo nie była tak słaba jak Abramowicza, gdzie w przypadku tego drugiego nie raz wyraziłem swoje niezadowolenie. Co do CARLOSA (tego z Pogoni) to ceniłem jego waleczność, brałem pod uwage to, że i tak więcej dawał od pozostałych ówczesnych konkurentów. Reasumując: nigdy nie napsiałem o Carlosie czy Hołowni - SZROT, w przeciwieństwie do Kliment i Hugiego, ostatnio doszedł Skvarka. Co do FBF to pół forum wypomina mi, że to dziad z czym się kompletnie nie zgadzam (podobnie jak z Klemenzem).

Z całą odpowiedzialnością powtarzam: Kliment, Hugi i niestety SKVARKA to SZROT nad SZROTY. Nie wiem na podstawie czego forum domaga się gry Hugiego... ja wiem, że fakt faktem ma dobrze ułożoną noge, ale żeby to pokazac to musi walić ze stojącej piłki, gdzie ma dużo miejsca i sporo czasu - najlepiej stałe fragmenty, w innych przypadkach to Niepsuj lepiej działał w ofensywie...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 11.02.2022 o godz. 13:35.

Odpowiedz cytując