Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89315
Stary 10.02.2022, 17:56
Marek96 napisał(a):Wyświetl post
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...odze-do-polski

Warta ściąga na pół roku porządnego grajka który może pomóc im się utrzymać. Szkoda ze nasz Dział Sportowy się nim nie zainteresował.
Ale my mamy już porządnego, Kliment się nazywa. Na pewno zauważyłeś tą jakość na boisku.
Zdybowicz, Sobol... na co nam czwarty napastnik?. Z palcem w pupie sobie poradzimy.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując