|
Po prostu Hugi mu "dzień dobry" w szatni nie mówi ^^ A tak na poważnie to zgadzam się, że Izraelczyk powinien dostać więcej szans niż chociażby Savić czy Młyński. Ten pierwszy powinien grać na 10 za Skvarkę, natomiast Młyński wchodzić na ostatnie 25/20 minut
|