Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 10.02.2022, 11:06
taktyka na ten mecz bedzie taka:


1. faza:
Bieganski -> Sadlok -> Hanousek -> Sadlok ->Beganski -> SZota -> Sadlok

2. faza:
Sadlok --laga--> Kliment


płynna przejścia z 1 fazy w 2gą , to słynna czechosłowacka myśl szkoleniowa dzięki której Gula udowadnia że ne jest trenerem zafiksowanym na jeden styl gry (krakowska piłka tak pięknie zaprezentowana na przykładzie podań w poprzek linii obrony ew. z wykorzystaniem bramkarza w 1 fazie) , i w zależności od sytuacji tworzy odpowiednie warianty hybrydowe


i teraz jaki to przyniesie wynik

otóż jeżeli Stal przechwyci piłkę po którymś z finezyjnych podań kapitana Macieja to wygra Stal
jeżeli natomiast Kliment nie przewróci się na piłce po którejś z celnych lag od kapitana , a potem trafi w ten duży biały prostokąt to wygra Wisła

jesli natomiast nie zaistnieje żadne z ww przypadków to będziemy mieli remis proszę państwa
Odpowiedz cytując