|
taktyka na ten mecz bedzie taka:
1. faza:
Bieganski -> Sadlok -> Hanousek -> Sadlok ->Beganski -> SZota -> Sadlok
2. faza:
Sadlok --laga--> Kliment
płynna przejścia z 1 fazy w 2gą , to słynna czechosłowacka myśl szkoleniowa dzięki której Gula udowadnia że ne jest trenerem zafiksowanym na jeden styl gry (krakowska piłka tak pięknie zaprezentowana na przykładzie podań w poprzek linii obrony ew. z wykorzystaniem bramkarza w 1 fazie) , i w zależności od sytuacji tworzy odpowiednie warianty hybrydowe
i teraz jaki to przyniesie wynik
otóż jeżeli Stal przechwyci piłkę po którymś z finezyjnych podań kapitana Macieja to wygra Stal
jeżeli natomiast Kliment nie przewróci się na piłce po którejś z celnych lag od kapitana , a potem trafi w ten duży biały prostokąt to wygra Wisła
jesli natomiast nie zaistnieje żadne z ww przypadków to będziemy mieli remis proszę państwa
|