Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1073
Stary 10.02.2022, 09:14
Powtarzam.Brzęczka można było spokojnie wziąć po zwolnieniu Hyballi .Nie wierzę że odmówił by Kubie gdyby tylko był taki temat.Ja tylko przypominam że w obliczu tego czego dokonał jago zagraniczny następca jego pracy nie można oceniać jednoznacznie negatywnie.Styl gry był siermiężny ale wyniki całkiem dobre.Zazwyczaj jak przegrywał to nieznacznie-chyba tylko z Włochami różnicą dwóch bramek.Myślę że projekt Gula będzie forsowany nawet jeśli dalej będziemy balansować tuż nad kreską
Odpowiedz cytując