Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

dużo z tych jak to nazywacie paralityków, umie grac w piłke i to niezle
potrzebny nam kapitan który to chwyci za morde
kapitan z prawdziwego zdarzenia , nie pamiętam kiedy takiego ostatnio mieliśmy
|
Od dawna o tym mówię: nie mamy żadnego lidera - stranieri się nie palą, a nasi młodzieżowcy nie mają takiej możliwości. Zostaje Sadlok... i długo, długo nic.
A że Sadlok jest tak charyzmatyczny jaki widać to kicha...