Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89298
Stary 09.02.2022, 21:42
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dużo z tych jak to nazywacie paralityków, umie grac w piłke i to niezle

potrzebny nam kapitan który to chwyci za morde

kapitan z prawdziwego zdarzenia , nie pamiętam kiedy takiego ostatnio mieliśmy
Od dawna o tym mówię: nie mamy żadnego lidera - stranieri się nie palą, a nasi młodzieżowcy nie mają takiej możliwości. Zostaje Sadlok... i długo, długo nic.
A że Sadlok jest tak charyzmatyczny jaki widać to kicha...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując