|
Potrzebny na juz przecinak, typowa 6, i skrzydlowy, ktory robi wiatr na skrzydle.
Potrzeba jednak tez czegos innego. Zaprzestania stawiania na tych samych zawodnikow, ktorzy albo nie realizuja zalozen trenera, albo nie potrafia niczego dac w przodzie.
Skvarka, Kliment.
Pora zeby szanse pokazania dostali Hugi, Ondrasek, Fernandes (o ile uda sie go zglosic) w pelnym wymiarze czasowym.
Nie kumam zupelnie czemu nie gra Hugi. Przeliczajac ilosc asyst na minuty to jest nasz najlepszy asystent. I chyba jedyny, ktory obecnie potrafi z gry uderzyc z dystansu. A bez tego nei da sie rozluzniac szykow obronnych przeciwnika.
|