Karherop napisał(a):

Jeśli (podkreślam) klub ściągnie kogoś doświadczonego, ogarniętego to może wejść z miejsca i poukładać grę. Po prostu trzeba szukać gości na tu i teraz.
Turgeman został zakontraktowany 2 dni przed ligą.
Basha wprost z samolotu wyszedł na boisko. Okupił to kontuzja ale widać było od pierwszych momentów że gość ogarnia grę w środku pola.
Rafał Wolski został wypożyczony po przed 3 meczem na wiosnę.
Frydrych też już przyszedł w trakcie rundy.
Zawsze jestem zdania, że lepiej poczekać na ogarniętego gościa w 3 kolejce niż ściągać na sztukę kogokolwiek przed 1 meczem by zamknąć kadrę. Długofalowo sens mają tylko te drugie transfery.
Rynek jest niestety taki a nie inny, że co lepsi zawodnicy przebierają w ofertach z lepszych klubów niż Wisła i zanim na nas chętniej popatrzą to muszą dostać kosza od innych klubów.
|
Oby jednego-dwóch takich zawodników ściągnęli. Nie do przyuczenia, z potencjałem etc., tylko takich którzy poukładają grę.
Druga sprawa - jeśli zawalimy dwa najbliższe mecze to ściągnięcie takich kolesi może nie wystarczyć, bo jak w kolejnych czterech będzie jeden punkt to będę pozytywnie zaskoczony. Szanse na to że ściągniemy piłkarzy którzy wygrają nam mecze nie są duże, raczej takich którzy ogarną trochę chaos i stworzą trochę okazji z przodu.