czaro napisał(a):

|
Jak je przegra, to chyba trzeba będzie go wyrzucić i ratować ligę. Jak je wygra, to raczej podsumuje się go po sezonie.
|
Tak, na pewno jeśli je wygra, to kupi sobie spokój. Może nawet do końca sezonu. Chodziło mi o to, że nawet jak wygra te mecze, to żebym mógł zmienić opinię na jego temat, to będę musiał zobaczyć jak gra i ugrywa coś ze średniakami ligi. Żeby było jasne - nie oczekuję samych zwycięstw kolejnych (po Łęcznej i BBT). Oczekuję dobrej postawy, ambitnej gry i pomysłów na tę drużynę w meczu z pozostałymi drużynami ligi.