krysztal napisał(a):

|
Ale jak Brzęczkowi nie szło?Przecież to byłe jedne z lepszych eliminacji.Traciliśmy bardzo mało bramek .styl był jaki był ,z takiego znany jest Brzęczek.Po nim przyszedł kolejny zagraniczny czarodziej i zjebał na całej linii a bramki naszym pakowało nawet San Marino.
|
Właśnie raz ze nie szło a dwa mając do wyboru zawodników których Wisła przez najbliższe dluuuggiieee lata mieć nie będzie, zabił zupełnie, ba zajebał chęć oglądania reprezentacji. Jest cieniasem i tyle w dodatku tak dobrym ze nie potrafi znaleźć zatrudnienia. I proszę bez tekstów ze odrzucił kilka ofert

No do mnie przed chwila dzwonili z googla ale tez odrzuciłem ich ofertę.

Sorry ale będąc selekcjonerem ponad 2lata i nic nie osiągnąć
