Karherop napisał(a):

Ile Starzynski ma bramek w tym sezonie? 0. Młyński 3 i to dość ładne, żadne dobijanie na pustaka .
Starzyński za szybko wskoczył na poziom ekstraklasy i zwyczajnie nie dojeżdża. Nie on pierwszy, nie ostatni.
Zarówno jeden jak i drugi powinni wchodzić z ławki. To raczej wynik źle zbudowanej kadry że obaj muszą grać. Pewnie im to zaprocentuje w przyszłości, ale na teraz da osłabieniem.
|
To oczywiste, ale to powinien dostrzegać ktoś w klubie. Sytuacja, w której gra 5 czasem 6 młodych piłkarzy, jeśli nie są tak dobrzy, jak Moder czy Kamiński, musi skończyć się katastrofą. Tym bardziej, że ci pozostali gwiazdami ekstraklasy nie są.