|
Sprzedaży Aschrafa nikt nie planował więc cięzko tak od razu mieć gotowego piłkarza przynajmniej na podobnym poziomie.Jeśli chodzi o sparingi to nie przywiązuję do nich wielkiej wagi bo pamiętam jak rok temu Żylina nas zgwałciła przed startem ligi a potem te pierwsze mecze za Hyballi po przerwie wyglądały naprawdę fajnie.Wstrzymał bym się jednak jeszcze z kamienowaniem przynajmniej do zakończenia meczu z łęczną
|